Kuglarski Chill Fest vol. 2

All juggling events in 2019
Juggling events in Poland (Polska)‎, 2019

When:

Wednesday, 2019-08-21 to Monday, 2019-08-26

Where:

Ul. Słowackiego 40, 14-100 Ostróda

Website:

http://www.facebook.com/events/353344885296216/

Blurb

W tym roku mamy zaszczyt zaprosić Was na Chill Fest vol. 2 w Ostródzie, który polega na luźniejszej wersji naszego wydarzenia z zachowanymi poszczególnymi punktami programu, do których jesteście przyzwyczajeni. Dodatkowo w tym roku festiwal odbędzie się w innym niż dotychczas, bardziej atrakcyjnym miejscu, ok. 3min pieszo od dworca PKP. Mianowicie na ogrodzonym polu
namiotowym połączonym z parkiem oraz przystanią.

Jak co roku stworzymy dla Was przestrzeń wypełnioną warsztatami, występami oraz dobrą zabawą. Swoje umiejętności będziecie mieli okazję zaprezentować m.in. na Fire Space – scenie pełnej ognia, otwartej dla uczestników oraz w Spektaklu Finałowym – jednym z największych w Europie widowisk ogniowych. W między czasie będzie na Was czekać zróżnicowana oferta warsztatowa z przeróżnych dziedzin tańca z ogniem oraz akrobatyki, akrobatyki powietrznej, żonglerki, teatru, improwizacji i wiele innych. Nie zabraknie również różnego rodzaju gier i zabaw pozwalających na wspólną integrację.

Zapraszamy Was na festiwal, na którym każdy bez względu na poziom umiejętności oraz zainteresowania, znajdzie coś dla siebie. Szeroki wybór warsztatów oraz ich poziomu od początkującego do zaawansowanego pozwoli każdemu kreatywnie i ciekawie spędzić czas na Mazurach!

W planach m.in.: warsztaty, Open Stage, Finał Ogniowy, Gala Końcowa, wieczór filmowy, TEDx, Fire Space, Igrzyska Żonglerskie, trening 24/7 i wiele innych! Bądźcie na bieżąco!

Przystań wodna z polem namiotowym
Ul. Słowackiego 40, Ostróda
Koszt biletu: 50zł

Who went

Kuglarski Chill Fest vol. 2 elsewhere on the Edge

View trivia (0)